JUDr. Petra Langerová, Ph.D., LL.M.

Advokát

Tel.: 777 761 112
Email: langerova@olomouckyadvokat.cz

"Již 20 let pomáhám lidem, aby měli pokud možno šťastnější život. Aby se nehroutili, když je zle. Aby našli spravedlnost, když už ji nevidí. Pomáhají mi skvělí lidé a současně vynikající právníci, kteří jsou uvedeni níže".

JUDr. Petr Langer, Ph.D., LL.M.

Advokát

Email: langer@advokati-ov.cz

"Není asi právníka, který by neznal kauzu o mladičkém justičním čekateli, kterého tehdejší prezident republiky nejmenoval do funkce soudce kvůli nedostatku věku. Tento justiční čekatel prezidenta porazil. Jako první dokázal úspěšně zažalovat prezidenta a vyhrát. A vyhrává soudní spory dodnes. Díky skvělým znalostem práva, ale i kvůli laskavému, lidskému přístupu. Pan doktor s velkým D".

Mgr. Kateřina Plachá

Email: placha@olomouckyadvokat.cz

"Kateřina je srdcař. Skvělý právník. Svou práci miluje. Dokáže zvládnout enormní množství práce v nadstandartní kvalitě. Vždy je skvěle připravená, neopomene sebemenší detail. Klienti ji zbožňují. Právní talent od Pánaboha".

Mgr. Barbora Lipowczanová

Email: sekretariat2@olomouckyadvokat.cz

"Bára vystudovala práva s červeným diplomem. Už během studia práv byla denně v advokátní kanceláři. Pracovala na sobě, vše chtěla znát. Dnes umí. A umí skvěle, s pokorou a velkým zájmem. Pokud už není naděje, je tady Bára".

Mgr. Martin Huczala

Email: sekretariat@olomouckyadvokat.cz

"Bez Martina by to nešlo. Již 20 let se stará o vše, bez čehož by advokátní kancelář, ani klienti nemohli být. Celý servis kanceláře i poboček od počítačů přes vozový park až k účetnictví a administrativě. Nepostradatelný".

Kontaktní formulář
Schůzku si můžete domluvit buď telefonicky nebo e-mailem. Rovněž nám můžete zanechat zprávu prostřednictvím níže uvedeného formuláře.